کلاس‌های آموزشی آرتیش

اکادمی ارتیش با تکیه بر اساتید تحصیل کرده، مجرب، آموزش دیده و متخصص درآموزش کودکان با سیستم زبان مادری، محیطی کاملا انگلیسی برای کودکان فراهـم نموده است تا زبان انگلیــسی را همانند زبان مادری خود آموزش ببینند.
بر این اســاس  موضوعات و عناوین مختلف از طــریق بازی, شعر, موسیـقی, نقاشـی, داستان، نمایــش, فـهم فیـلم سفالگـــــری، ورزش، ریاضی و علوم تماما به زبان انگلیسی و همگی به روش غیر مستقیم و نا خودآگاه و کارهای فوق برنامه هنری و ورزشی مانند: نقاشـی، موسیـقی، شطرنج و باله به کودکان ارائه می‌شود.

کلاس‌های آموزشی

آکادمی آرتیش در عین نوپا بودن با تکیه بر تجربه چندین ساله کارد مدیریت خود در زمینه آموزش و کار با کودکان مبتکر روش‌های یادگیری جدیدی بر پایه بازی برای کودکان است تا بازخورد آموزشی را دو چندان کند؛ روش‌هایی که سودمندی آن‌ها ثابت شده.

بهره گیری از کادر آموزشی مجرب و با تجربه تضمین کننده کیفیت آرتیش است و همچنین جهت اطمینان خاطر والدین، آرتیش اقدام به اخذ مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه کرده است.

معرفی کلاس‌های آموزشی


برای مشاهده و آگاهی از جزئیات دقیق کلاس‌های آموزشی آرتیش از دسته بندی مقابل استفاده نمایید و با مراجعه به آن از کیفیت کلاس‌ها مطلع شوید.

زبان انگلیسی

کلاس زبان انگلیسی

نتایج تحقیقات متعدد روی این مورد نشان می‌دهد که کودکی که چند زبان را در کودکی یاد گرفته است، تفکراتش بسیار منعطف‌تر و هوشمندانه‌تر از دیگر افراد است.

کلاس موسیقی

کلاس موسیقی

امید است با همکاری و همراهی شما عزیزان، آکادمی آرتیش بتواند قدمی هرچند کوچک در راستای آموزش هنر اول (موسیقی) به کودکان دلبندتان ، بردارد.

نقاشی

کلاس نقاشی

پدران و مادرانی که نگران آینده و پرورش خلاقیت و استعداد کودک خود هستند، کلاسهای نقاشی آکادمی آرتیش را فرصت مناسبی برای رفع نگرانی هایشان خواهند دید.

تئاتر و قصه گویی

کلاس تئاتر و قصه گویی

داستان گویی یکی از بهترین مهارت‌هایی است که  پدر و مادر می‌توانند در فرزندانشان تقویت کنند. داستان گویی باعث افزایش نیروی تخیل و خلاقیت کودکان می‌شود و به  گنجینه ی واژگان آن‌ها غنا می‌بخشد.

سفالگری

کلاس سفالگری

آموزش سفال برای کودکان موجب افزایش خلاقیت و هوش فضایی در کودکان می شود، کودکان در تمام سنین از له کردن، خرد کردن، فشار دادن با انگشتان، رول کردن و هم زدن، کشیدن و گرد کردن خاک رس لذت می برند.

باله و کاراته

کلاس باله و کاراته

ورزش لذت‌بخش و شادی‌آفرین است و مهمترین لازمه آن تمرکز و نظم است. به علاوه به دلیل انجام تمرینات گروهی، حس تعامل و مشارکت را در افراد تقویت می‌کند.

مادر و کودک

کلاس مادر و کودک

بطور کل کارگاه های مادر و کودک با هدف پرورش خلاقیت کودکان همچنین هم پوشانی و برطرف کردن مشکلات یا ضعف های ارتباطی، تشکیل می‌شود که در این راستا چند رویکرد را دنبال می کنند.

آکادمی زبان کودک آرتیش

آکادمی آرتیش با تکیه بر تجربه چندین ساله کارد مدیریت خود در زمینه آموزش و کار با کودکان مبتکر روش‌های یادگیری جدیدی بر پایه بازی برای کودکان است.