کلاس موسیقی

آموزش موسیقی کودکان

آموزش موسیقی

داشتن یک فرزند باهوش آرزوی هر پدر و مادری است. خیلی ها اعتقاد دارند که هوش کودکان یک اتفاق ژنی است. عده ای دیگر از والدین با استفاده از کلاسهای کمک آموزشی و صرف هزینه های هنگفت می خواهند فرزندشان را تبدیل به یک نابغه کنند. اما یک راه میانبر دیگر هم وجود دارد که مطالعات مختلف آن را به اثبات رسانده و آن راه میانبر و سریع برای نابغه شدن فرزندتان چیزی نیست جز موسیقی.

تاثیرات موسیقی بر کودکان

۱. موسیقی سه بخش مهم از وجود کودک را به صورت همزمان به تکاپو می اندازد و آن عقل، احساس و جسم اوست.
۲. کودکانی که قبل از سن ۷ سالگی به تمرین موسیقی می پردازند، دارای هوش بهتری هستند که این روند تسریع هوش آنها با بزرگ تر شدنشان همچنان ادامه خواهد داشت.
۳.وقتی کودک قادر به نواختن یک ساز باشد و بتواند در خلال نواختن، شعر کوتاهی را نیز بخواند احساس غرور خاصی کرده و در نتیجه به خود و توانایی هایش ایمان پیدا خواهد کرد و همچنین حس جسارت و شجاعت را در کودک پرورش خواهد داد که در نهایت به تقویت اعتماد به نفس او می انجامد.
۴. موسیقی قدرت حل مسئله کودکان را بالا می برد چون او در خلال نواختن و تمرین موسیقی قوه تفکر خود را به کار می اندازد و از طریق تمرکز و تفکر به تمرین می پردازد در نتیجه به فرزند شما می آموزد که در هر کاری از قوه عقل و منطق خود استفاده نماید.
۵. موسیقی سرعت یادگیری را افزایش میدهد و از آنجا که در نواختن ساز از همان منطق و استدلالی استفاده می کند که در هنگام حل ریاضیات آن را به کار می گیرد در نتیجه در زمینه ریاضیات و حل فرمول های پیچیده ریاضی در آینده هیچ مشکلی نخواهد داشت.
۶. از آنجایی که کودکان در خلال کار گروهی یاد می گیرند که با یکدیگر همکاری و مشارکت داشته باشند و مهم تر از همه در هماهنگی کامل با یکدیگر باشند، این مسئله به تقویت مهارت های اجتماعی آنها منجر می شود.
امید است با همکاری و همراهی شما عزیزان، آکادمی آرتیش بتواند قدمی هرچند کوچک در راستای آموزش هنر اول (موسیقی) به کودکان دلبندتان ، بردارد.

آکادمی زبان کودک آرتیش

آکادمی آرتیش با تکیه بر تجربه چندین ساله کارد مدیریت خود در زمینه آموزش و کار با کودکان مبتکر روش‌های یادگیری جدیدی بر پایه بازی برای کودکان است.