کلاس نقاشی

آموزش نقاشی کودکان

آموزش نقاشی

پدران و مادرانی که نگران آینده و پرورش خلاقیت و استعداد کودک خود هستند، کلاسهای نقاشی آکادمی آرتیش را فرصت مناسبی برای رفع نگرانی هایشان خواهند دید. توجه داشته باشید که هدف از آموزش نقاشی به کودکان، صرفا نقاش شدن عزیزان نیست!
بلکه هدف اصلی ایجاد تاثیرات مثبت در پرورش خلاقیت و استعداد آنها و افزایش هوش هیجانی کودکان( که به مراتب در دنیای امروز از هوش ریاضی برتر است) می باشد. آموزش نقاشی به شرطی که به صورت علمی و تخصصی و مناسب سن بچه ها باشد، باعث تقویت نیمکره راست مغز میشود. جالب است بدانید که تمام افراد موفق دنیا از نیمکره راست قوی برخوردار بوده اند.
منظور از آموزش تخصصی و علمی ، رعایت نکات بسیار ظریف و تاثیرگذاری است.

آموزش نقاشی به کودکان

۱. به کودکان اجازه داده خواهد شد که به طور آزادانه خود، آفریننده نقاشی باشند ومربی هیچ دخالتی در نقاشی آنها نمی کند.
۲.حس سرگرمی و بازی برای هنرجویان کوچک در اولویت آموزش قرار دارد و در آکادمی آرتیش ، آموزش نقاشی آنقدر ساده و جذاب انجام می شود که کودکان در دنیای نقش و رنگ، خاطره کودکی شاد و رنگارنگی بر بوم ذهن خود ترسیم خواهند کرد و به طور قطع در بزرگسالی از شما بخاطر حمایت از ساخته شدن این قاب زیبا قدردانی خواهند کرد.
۳. در آکادمی آرتیش به کودکان آموزش داده خواهد شد که چگونه تمام اشیا اطراف خود را مشاهده کنند و آنها را ساده سازی کرده و از کل به جز طراحی کنند.(این روش حرفه ای نقاشی در دنیای امروز میباشد.)
و ...
در آخر اطمینان داشته باشید که با حمایت و تشویق شما ، آموزش نقاشی کودک دلبندتان در آکادمی آرتیش با موفقیت همراه خواهد بود.

آکادمی زبان کودک آرتیش

آکادمی آرتیش با تکیه بر تجربه چندین ساله کارد مدیریت خود در زمینه آموزش و کار با کودکان مبتکر روش‌های یادگیری جدیدی بر پایه بازی برای کودکان است.