کارگاه‌ نقش و سنگ

یکی از راه‌های تشویق کودکان به قصه گویی استفاده از عبارت یا تصویری است که ایده ی لازم برای ساختن یک داستان تازه را به وجود می‌آورد. برای نمونه، می‌توان با نشان دادن تصویری که کودکی را در حال رد شدن از خیابان نشان می‌دهد، از کودک خود بخواهیم که داستانی درباره ی آن بگوید. پیدا کردن ایده در زمینه ی یک داستان معمولا سخت‌ترین بخش آن است. "آغاز کننده ی داستان" سبب برانگیختن ایدهٔ آن می‌شود. آموزشگران می‌توانند از تصویرها، فهرستی از شخصیت‌ها و مکان‌های داستانی، یا قطعه ای موسیقی بهره بگیرند و ایده ی لازم برای داستان را در کودکان پدید آورند.

ساده و قابل اجرا

شما می‌توانید با ابزاری که در دسترس دارید آغازکننده‌های داستانی بسازید و آن‌ها را در اختیار کودکان و دانش آموزانتان قرار دهید. برای نمونه شما می‌توانید با تعدادی سنگ صاف و صیقلی و کمی رنگ و با کمک کودکتان آغاز کننده‌های داستانی با دوامی بسازید. برای این کار، اول می‌توان سنگ‌ها را رنگ کرد و سپس تصویر شخصیت‌ها و مکان‌های داستانی مورد نظر را روی آن‌ها کشید. همچنین می‌توان از مجله‌ها، تصویر و عکس برید، روی سنگ‌ها چسباند و جلا داد. برای این‌که لذت بیش‌تری از این کار ببرید، می‌توانید کار انتخاب، بریدن و چسباندن عکس‌ها را با فرزندتان به شکل مشترک انجام دهید.

کارگاه شیرینی پزی

‎کارگاه شیرینی پزی ویژه کودکان ،در این کارگاه کاپ کیک های خوشمزه پختیمو با دست بچه ها آنها را تزئین کردیم.
‎بچه ها با دست های خودشان با خمیر فوندانت عروسک های خوشگل ساختند و تزئین کردند.کلی بازی جذاب برای افزایش سرعت عمل بچه ها طراحی کردیم. پس در این کارگاه کوچولوهامون کل مراحل پخت یک کیک تا زمان آماده شدن و خوردن را تجربه کردند و کارها به کمک مامان ها انجام می‌شد.

آکادمی زبان کودک آرتیش

آکادمی آرتیش با تکیه بر تجربه چندین ساله کارد مدیریت خود در زمینه آموزش و کار با کودکان مبتکر روش‌های یادگیری جدیدی بر پایه بازی برای کودکان است.